

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sensor Style | Block |
| Detection Type | Diffuse |
| Detection Range | 150 mm - 600 mm |
| Output Type | PNP |
| Electrical Connection | M12 Connector |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Terminal Type | Connector |
| Light Source | LED |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 200 mA |
| Response Time | 625 μs |
| Series | BOS 26K |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Housing Material | Impact Resistant ABS |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Standards Met | CE, cULus |
WF225-B4150
GL6-P0211S105
WL100-2P4429
GRTE18S-P1367
OHDK 10P5101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00