

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Thread Size | M18 |
| Sensor Technology | Inductive |
| Body Style | Barrel |
| Detection Range | 8 mm |
| Output Function | NO |
| Digital Switching Output Type | PNP |
| Cable Length | 5m |
| Connection Type | Pre-Cabled |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP68 |
| Length | 55mm |
| Mounting Type | Flush |
| Width | 18mm |
| Housing Material | Brass Nickel Plated |
| Maximum DC Voltage | 30V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Shielding | Shielded |
| Switching Current | 200 mA |
| Maximum Switching Frequency | 1.3kHz |
| Series | BES |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 1.3 kHz |
ICB12S23F04A2NO
E2E-X3D1-M1GJ
E2A-S08KS02-WP-D2 2M
XS8C2A4NCM12
NBB15-30GM50-E2-M
IMB08-02BNSVC0S
XXS30P1VM12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00