

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | ±12V dc |
| Input Voltage Range | 18 - 75 V dc |
| Power Rating | 10W |
| Input Voltage Nominal | 48 V dc |
| Output Current | ±410mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Depth | 10.16mm |
| Width | 25.4mm |
| Length | 25.4mm |
| Series | AXA |
| Load Regulation | -0.5 - +0.5% |
| Standards Met | CB Scheme, CSA Certificate, cUL/UL 60950-1, EN55022, FCC, IEC/EN 60950-1 |
| Maximum Temperature | +80°C |
| Efficiency | 86% |
| Minimum Temperature | -40°C |
TDR 2-2411WI
TEQ 100-7215WIR
DDA500N-D2PP-1205-001
MTC2S2405MC-R7
TES 2N-2422
SUCS1R51212B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00