

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 24V dc |
| Input Voltage Range | 250 - 420 V dc |
| Power Rating | 250W |
| Input Voltage Nominal | 300 V dc |
| Output Current | 10.4A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Package | 1/2 Brick |
| Length | 61mm |
| Depth | 12.7mm |
| Series | AIH |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Minimum Temperature | -20°C |
| Efficiency | 88% |
TMDC 40-2411
TEN 5-2411WI
TEM 3-1211N
THM 6-2413WI
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00