

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Positions | 2 |
| Selector Switch Type | Selector Switch Complete Unit |
| Contact Configuration | SPDT |
| Maximum Current | 10A |
| Series | 800T |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Illuminated | No |
| Maximum AC Voltage | 600V |
| Maximum DC Voltage | 600V |
| Switch Actuation | Maintained |
LBW6S-3T6
CW1S-21LE11
1SFA619201R1076 C2SS2-10B-11
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00