

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Tilt Level Switch |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Switch Output | SPDT |
| Body Material | Copolymer Polypropylene + HR HY |
| Cable Length | 5m |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Maximum DC Voltage | 48V |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| For Use With | Grains, Solids |
| Series | SOLIBA EX |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
FTI26-AA4UWDJ
RSF76Y100RN
LFP1500-A4NMB
LFV200-XASGBTPM
LBFH-21.010.A03020.1.4003.0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00