

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Display Type | LCD |
| Number of Phases | 3 |
| Pulse Output | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Communication Port Type | RS485 |
| Number of Inputs | 1 |
| Depth | 65mm |
| Meter Accuracy | 1 % |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Meter Type | Direct Connected |
| Series | A43 |
DMG200L01
2CMA100183R1000
48290140
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00