

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | A41 |
| Display Type | LCD |
| Number of Digits | 4 |
| Number of Phases | 1 |
| Pulse Output | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Inputs | 2 |
| Depth | 65mm |
| Meter Accuracy | ±1 % |
| Minimum Temperature | -40°C |
| Maximum Temperature | +70°C |
| Meter Type | Direct Connected |
7KM2200-2EA40-1JA1
2CMA100166R1000 B23 212-100
2CSG202471R4051 M4M30 I/O
EM340DINAV23XM1X
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00