

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 2P |
| Maximum Current | 40A |
| Voltage Rating | 125 V dc, 440V ac |
| Accepts Padlocks | Yes |
| Range | Pro M Compact |
| Series | SD202 |
| Normal State Configuration | 2NO |
| Auxiliary Contacts Available | Yes |
| Length | 35mm |
| Width | 69mm |
| Depth | 88mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Throw Configuration | DPST |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Screw |
1SCA022383R2130
KH25 T902/GBA002 *KS52
172810 P3-63/M4/K2-PR
1SCA022399R6750
222670 T0-3-8341/I1/SVB-SW
1SCA022459R6510
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00