

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Phase, Voltage |
| Electrical Phase | 3 |
| Voltage Sensing Range | 300 - 500V ac |
| Contact Configuration | DPDT |
| Voltage Sensitivity | Overvoltage, Undervoltage |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Phase Sensitivity | Phase Failure, Phase Imbalance, Phase Sequence |
| Time Delay | 0.1 - 30 s, 0s |
| Frequency Sensing Range | 45 - 440Hz |
| Series | CM-MPS |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 500V ac |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 22.5mm |
| Current Range | 2 - 4A |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Operating Temperature Range | -25 - +60°C |
| Minimum Voltage Sensed | 300V ac |
| Height | 85.6mm |
| Standards Met | UL |
| Terminal Type | Screw |
| Length | 103.7mm |
E3LM10 230V AC
FSRST30SLP-110/230VAC
TR4801-03-110/240VAC
3RN2010-1CA30
K8AK-TH11S 100-240VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00