

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Monitoring Application | Insulation |
| Electrical Phase | 1, 3 |
| Voltage Sensing Range | 0 - 400V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Series | CM-IWS |
| Minimum Voltage Sensed | 0V ac |
| Length | 103.7mm |
| Height | 85.6mm |
| Maximum Voltage Sensed | 400V ac |
| Dimensions | 103.7 x 22.5 x 85.6mm |
| Terminal Type | Screw |
| Width | 22.5mm |
G2PU690VS20
72.01.8.125.0000
3RS2600-1BA30
1SVR730841R1500 CM-SRS.22S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00