

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | OFF Delay |
| Time Range | 0.05 s - 300h |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Contact Configuration | SPDT |
| Time Increment | Hours, Seconds |
| Maximum Voltage | 48 V dc, 240V ac |
| Switch Configuration | SPDT |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Voltage | 24V ac/dc |
| Width | 22.5mm |
| Depth | 103.7mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 85.6mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Time Delay | <80ms |
V2ZI10 12-240V AC/DC
1SVR500110R0000 CT-AHD.12
H3RN-1 AC24
88.12.0.230.0002
2BDE30MLP110VAC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00