

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 - 240 V ac, 24 - 48V dc |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Mode of Operation | Accumulative ON Delay, Flash Start with OFF, Flash Start with ON, Impulse OFF with Auxiliary Voltage, Impulse ON, OFF Delay with Auxiliary Voltage, ON Delay, Pulse Former, Star Delta Changeover with Impulse, Symmetrical OFF Delay, Symmetrical ON Delay |
| Time Range | 0.05 s - 300h |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Multi Function |
| Contact Configuration | DPDT |
| Time Increment | Hours, Seconds |
| Maximum Current | 4A |
| Maximum Voltage | 300V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Switch Configuration | SPDT |
| Power Supply | External |
| Width | 22.5mm |
| Minimum Voltage | 12V |
| Minimum Current | 0.01A |
| Series | 1SVR |
| Depth | 113.4mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 85.6mm |
| Time Delay | (Recovery) <80ms |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Contact Material | Cadmium Free |
H3Y-2 AC200-230 30S
LART/2 12-230V AC/DC
1SVR508130R0000
H3RN-1-B DC24
MDE200SLP30VDC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00