

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 24 - 240V ac |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Time Range | 0.05 - 600s |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Timer Functions | Single |
| Contact Configuration | DPST |
| Maximum Current | 5A |
| Maximum Voltage | 240V ac |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Voltage | 24V ac |
| Width | 63mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 17.5mm |
| Depth | 70mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
H3Y-4 DC24 10S
LEDF 24VAC/DC/110VAC. 2-60 Sec
CT3-A30 / M
3RP2513-1AW30
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00