

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coil Voltage | 230V ac |
| Contact Configuration | SPDT |
| Mounting Type | Plug In |
| Switching Current | 12A |
| Terminal Type | Fork, Screw, Spring |
| Length | 21.2mm |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Depth | 27.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Height | 35.6mm |
| Series | CR-M |
| Dimensions | 21.2 x 27.5 x 35.6mm |
LY2I4N DC24
PT2S7TD0 6-1415074-1
434170244001
V23057B2A101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00