

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Series | HD185/36.F12.31.1 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Length | 36mm |
| Width | 46mm |
| Depth | 50mm |
| Dimensions | 36 x 46 x 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Operating Temperature Range | -55 - +110 °C |
3RT1956-1CB00
1250A-2S-600
2CTB803872R1100
3RT2926-1CE00
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00