

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Surge Protector |
| Series | BAH21 |
| Mounting Style | DIN Rail |
| Length | 7.1mm |
| Width | 12mm |
| Depth | 30mm |
| Dimensions | 7.1 x 12 x 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +110°C |
| Operating Temperature Range | -55 - +110 °C |
SA0B3NA320R
278519 FAZ-XAA-C-110-415VAC
1250A-2S-120
DDB-T2S4031KIT
SPD-10-275-P5-G2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00