

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | Tmax XT |
| Series | XT1N |
| Number of Poles | 3 |
| Current Rating | 100A |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 36 kA |
| Rated AC Voltage | 690V |
| Rated DC Voltage | 500V |
| Mounting Style | Panel Mount |
| Length | 76.2mm |
| Width | 130mm |
| Depth | 70mm |
| Tripping Mechanism | Thermal Magnetic |
| Circuit Breaker Type | MCCB |
| Terminal Contact Type | Bolt |
C11F3TM063L
1SDA068104R1 XT4N 250 TMA 200A 3P+N FF
3VA1163-3EF36-0AA0
259084 NZMN1-A80
1SDA067399R1 XT1C 160 TMD 160A FF
1SDA067087R1 XT2N 160 Ekip M 32A FF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00