

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | SACE Tmax XT |
| Series | XT1B |
| Number of Poles | 3 |
| Current Rating | 16A |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 25 kA |
| Rated AC Voltage | 690V |
| Rated DC Voltage | 500V |
| Mounting Style | Fixed |
| Length | 70mm |
| Width | 76.2mm |
| Depth | 130mm |
| Circuit Breaker Type | MCCB |
1SDA066806R1 XT1B 160 TMD 80A FF
3VA1110-4EF32-0AA0
3VA1080-4ED32-0AA0
3VA2340-6HL42-0AA0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00