

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Range | Tmax |
| Series | 1SDA05 |
| Number of Poles | 4 |
| Current Rating | 320A |
| Breaking Capacity at Maximum Voltage Rating | 85 kA |
| Rated AC Voltage | 690V |
| Mounting Style | Fixed |
| Length | 103.5mm |
| Width | 140mm |
| Depth | 205mm |
| Circuit Breaker Type | MCCB |
1SDA068311R1 XT4S 250 TMA 225A FF
259076 NZMB1-A50
1SDA100551R1 XT5N 630 3pFF
140G-G2C4-C32
1SDA068092R1 XT4N 250 TMA 250A FF
1SDA067015R1 XT2N 160 TMA 50A FF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00