

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 9mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 3mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 1m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | GTI-3000 |
905-50026 MA47 Kit-PO-X-CL
CGPT-2.4/1.2-0-STK
CGPT-6.4/3.2-4-STK
RNF-100-3/8-9-STK
RNF-100-3/32-6-STK
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00