

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Ways | 10 |
| Current Rating | 25A |
| Wire Size | 24 - 12 AWG |
| Termination Method | Screw Down |
| Mounting Type | Screw |
| Fused | No |
| Material | Nylon |
| Voltage Rating | 500 V |
| Pitch | 7.62mm |
| Colour | Grey |
| Series | HCC |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Cable CSA | 4mm² |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Gender | Female |
ML-30-AP-2P
XW5Z-P2.5LB1
1SPE007715F0741
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00