

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Ways | 6 |
| Current Rating | 20A |
| Wire Size | 22 - 12 AWG |
| Termination Method | Screw Down |
| Fused | No |
| Material | Nylon |
| Voltage Rating | 450 V |
| Minimum Operating Temperature | -5°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00