

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Pitch | 5mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Screw |
| Type | PCB Terminal Block |
| Current Rating | 17.5A |
| Colour | Green |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MKDSP 1.5/ 2 |
| Material | Polyamide |
| Length | 11.15mm |
231-104/026-000
691415520003
691243310005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00