

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 21 |
| Pitch | 5.08mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Gender | Female |
| Termination Method | Spring Cage |
| Type | PCB Terminal Block |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | ZFKKDSA 1.5-5.08-21 |
| Length | 24mm |
| Material | Polyamide |
691126710002B
691241810004
691418420002
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00