

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Number of Levels | Single |
| Series | XW5G |
| American Wire Gauge | 20 - 10AWG |
| Termination Method | Screw |
| Cable CSA | 6mm² |
| Voltage Rating | 600 V |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
2006-1631/099-000
2001-1421/1000-434
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00