

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Colour | Grey |
| Number of Levels | Single |
| Series | USST 4-MT |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 20A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Model Number | USST 4-MT |
2000-5477/1102-953
2006-1681/1000-449
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00