

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole Format | 2 |
| Gender | Female |
| Plug/Socket | Socket |
| Colour | Green |
| Type | Connector with Strain Relief Housing |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Wire Size | 5 - 7 mm |
| Strain Relief | Yes |
91.931.9053.0
46.030.1253.1
92.062.8658.1
91.922.3053.0
92.232.1004.2
41.021.3043.1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00