

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Plug/Socket | Plug |
| Voltage Rating | 60 V |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Current Rating | 4A |
| Housing Material | PA 66 |
| Cable Diameter | 3 - 5mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Series | DOS |
560-003-000-311
560-002-000-410
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00