

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 54 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.35mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Stacking Height | 0.6mm |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | S35 |
| Contact Material | Copper |
ST4-10-2.50-L-D-P-TR
1-2314936-0
8925E-040-179-F
RSM-105-02-L-D-K-TR
SSA-118-S-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00