

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
SQT-105-01-F-S
DF9-41S-1V(32)
ESQT-120-02-L-D-750
ESQ-120-44-L-D
M22-7130542
SSW-118-01-G-D
ESQ-132-13-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00