

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 450 V ac |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
61003221821
354071 / 354071-E
MMS-104-02-L-DV
M80-4611605
IPS1-115-01-L-D
SQT-103-01-L-D
ERF8-025-01-L-D-RA-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00