

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
CLP-110-02-L-D-A-K-TR
ERF8-025-01-L-D-RA-TR
SEAF-20-05.0-S-04-1-A-K-TR
1MM-R-D20-VS-00-F-TRP
FLHR2P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00