

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
CLP-110-02-F-D-BE
803-87-016-10-001101
SSW-108-02-L-D-RA
10214-6212PL
DF11-30DS-2DSA(05)
SQT-104-03-L-D
CLP-107-02-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00