

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.9A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
MMS-109-01-L-SV
SMS-106-02-G-S
10164228-0901A1RLF
CLP-106-02-G-D-BE-A-K-TR
FX6-40S-0.8SV2(71)
G88MP081020CREU
SSA-130-W-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00