

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
SSM-113-L-DV
G40H4132211HR
SL-108-T-12
ESQ-110-44-L-D
658807713100
M50-3002045
ESQ-112-13-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00