

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
216700-0509
SSW-106-22-F-D-VS-K
HDASE029YD-000LF
9120-4500PL
ESQ-120-13-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00