

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Connector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 100 V |
| Series | Micro-MaTch Industrial |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Nickel Plated, Tin |
| Series Number | 1-215460 |
SEAF-20-05.0-S-08-1-A-K-TR
FLHP2P008A0
ESQ-104-12-G-D
89898-310LF
SFMC-105-L2-S-D-K-TR
G88MP161020CREU
FLHT4P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00