

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 24 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
M20-7893646
SSQ-104-02-G-D
SQT-130-01-F-D
ESQ-104-23-L-S
CLT-106-02-F-D-BE-A-K-TR
ESQ-136-14-G-D
ESQ-115-13-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00