

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
ERF8-013-05.0-L-DV-K-TR
CES-135-01-T-D
M80-8400642
SLW-150-01-G-D
M20-7830546
SSW-116-01-F-S
SSW-110-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00