

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
G88MP161028CREU
FLHT3P008A0
154805 / 154805-E
SQW-122-01-L-D-VS
62202821821
MHDAS2F026YDE50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00