

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Cost-Effective Single Beam Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.1A |
| Voltage Rating | 400 V |
| Series | HLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SOLC-130-02-L-Q-A
FLHM3C008A0
SFM-108-02-L-D
ERF8-060-07.0-L-DV-TR
SFM-130-L2-S-D-A
IJ5-06-05.0-L-S-1-TR
TST12RB05T / 192990-3270
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00