

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | TX24 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
SSM-116-L-DV-K-TR
SFM-105-02-L-D-A
HLE-120-02-F-DV-BE-A
ERF8-010-07.0-L-DV-TR
SQT-125-03-L-D
61304421821
SSW-107-22-G-D-VS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00