

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
10164227-0904A1RLF
SFM-125-02-S-D
214547 / 214547-E
SSW-115-02-T-D-RA
IPS1-105-01-S-D-RA
A3C-24DA-2DSA(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00