

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
ASP-134486-02
8520-4500PL
SSW-106-22-F-D-VS
171983-2042
ESQ-113-13-G-D
SEAF-40-06.5-S-06-2-A-K-TR
SSQ-102-02-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00