

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Pass-Through Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 450 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
M80-4000000F1-02-325-00-000
MMS-102-01-L-SV
SSQ-114-03-T-D
M52-5002545
SSW-112-01-S-D
234200 / 234200-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00