

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Female-On-Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 230 V |
| Series | Micro-MaTch |
| Contact Material | Bronze |
M20-6112045
410-87-216-01-640101
M80-5T11242MC
M50-3201045
SFM-120-01-L-D-A
ESQ-112-44-G-D
ESQ-108-13-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00