

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
M80-4812642
SQW-108-01-F-D
CLP-120-02-F-D
61300515721
62003221821
SFMC-105-01-L-D
REF-183457-03
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00