

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V |
| Series | AMPMODU MOD II |
| Contact Material | Gold |
214114-0002
ESQ-107-14-G-D
1MM-R-D03-VS-00-F-TRP
410-87-210-01-640101
61082-101400LF
ESQ-108-33-T-D
SSQ-106-02-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00