

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.4mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | A4S |
| Contact Material | Copper |
ERF8-070-01-L-D-RA-L-TR
SFMC-110-03-L-D
ERF8-013-05.0-L-DV-L-K-TR
M50-3002045
M50-3000545
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00